Oldukça geniş bir içeriği sahip olan internet dünyasında ekap.com.tr sizler için ihaleleri sanal ortamda buluşturmaktadır. Kamu İhale Kurumu ve daha bir çok kamu kurum ve kuruluşu tarafından açıklanan ilanlı, ilansız ihaleleri sanal ortamlarda sizlerin takip etmesi ve bilgilenmesi için açılmış olan kaliteli bir web sitesidir. Eğer bütün gün oturduğunuz yerden ihale haberlerini almak istiyorsanız ihale takip sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Ekap.com.tr’nin üyelerine özel olarak hazırladığı paketler bulunmaktadır. Sizlere özel olarak hazırlanan bu paketlerden kendinize ve işlerinize en uygun olanı seçerek internet bağlantısı olan tüm bilgisayarlardan hatta telefonlardan ihale takibi yapabilmektesiniz. İhale sitemize üye olduğunuzda bilgisayarınıza veya telefonunuza herhangi bir program yüklememekte ve tamamen tarayıcı yardımı ile işlemlerinizi halletmektesiniz.
Ekap.com.tr adını ise Elektronik Kamu Alımları Platformu’ndan almaktadır. İhale takibinin yanı sıra sizlere özel olarak hazırlanmış sistem ile takip etmek istediğiniz ihalelerden sms veya mail ile haberdar olabilmekte, tüm gelişmeleri takip etmektesiniz.

Reklamlar